161. Kende Géza (Nagybecskerek, 1889 - Los Angeles, 1952)
Hadifogoly portréja, 1915
olaj, vászon
50*40 cm
j.j.f.: Kende G. Kenyérmezei tábor 1915, b.f.: olvashatatlan felirat