174. Benedek Kata (Budapest, 1903 - )
Valami történt Szent Tamásban, 1926
tempera, karton
495*690 mm
j.j.l.: Benedek 1926, feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon 1927. évi Nagy Tavaszi Kiállítás, Bp. június (kat. sz. 36.)