257. Festmények > Fehér falú házikó két lóval

257. Festmények [ARCHÍV]

173. Parrag Emil (Teleki, 1925 - )

Fehér falú házikó két lóval

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Parrag