257. Festmények > Virágcsendélet, 1968

257. Festmények [ARCHÍV]

161. Demjén Attila (Dicsőszentmárton, 1926 - Budapest, 1973)

Virágcsendélet, 1968

olaj, vászon

75*54 cm

j.b.l.: Demjén A. 968