243. Hol, Anders (Mora, 1877 - Mora, 1959)
Falurészlet
olaj, vászon
74*86,5 cm
j.b.l.: Anders Hol Mora
ho.: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Városliget címke és kiállítási raglap töredék