216. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
"Lófürösztés"
rézkarc, papír
285*390 mm
j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Lófürösztés 15/100; j.j.l. a nyomaton: Borsos M.