257. Festmények > Akt, 1943

257. Festmények [ARCHÍV]

75. Merész Müller Gyula (Kolozsvár, 1888 - Klagenfurt, 1949)

Akt, 1943

olaj, vászon

78*56 cm

j.b.f.: Merész Gyula 943