257. Kiss R. jelzéssel, 20. sz. első fele
Dalmát kikötő
olaj, vászon
110*140 cm
Reprodukálva: Frissítés - Magyar festmények 1899-1950 a Saphier gyűjteményből, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29.-augusztus 31., 110. oldal