303. Éless István (Budapest, 1908 - Baden, 1961)
Fekvő akt napraforgóval
olaj, vászon
100*80 cm
j.j.l.: Éless
Reprodukálva: Frissítés - Magyar festmények 1899-1950 a Saphier gyűjteményből Szombathelyi Képtár 2004., kat. sz. 56.