257. Festmények > Krisztus Pilátus előtt

257. Festmények [ARCHÍV]

147. Magyar festő, 20. sz. első fele

Krisztus Pilátus előtt

olaj, vászon

40,5*50 cm

j.j.l.: Rudnay