304. Sugár Andor (Budapest, 1903 - Auschwitz, 1944)
Budakeszi téglagyár, 1938-1940 körül
olaj, vászon
76*101,5 cm
Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 6. old. 3. tétel