298. Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
olaj, vászon kartonra ragasztva
70*59 cm
j.b.l.: ligatúrás monogram
Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 56. old. 53. kép