262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Képóra

1000. Képóra

osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, olaj, fémlemez: Napóleon a csatamezőn, római számos számlap, kulcs nélkül, restaurálásra szoruló zeneszerkezettel, sérült

60*74 cm