985. Keretóra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott blondelmassza díszítésű fa tok, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, kulccsal, működik, apró sérüléssel
64*49 cm