262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Keretóra

985. Keretóra

osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott blondelmassza díszítésű fa tok, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, kulccsal, működik, apró sérüléssel

64*49 cm