262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

981. Kandalló óra

francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, jelzett: Ory (?) Mare á Paris, fekete lakkfestett fa tok, aranyozott sárgaréz díszítéssel, római számos, percbeosztásos sárgaréz számlap, ingával, kulccsal, működik, kis sérülésekkel

m: 40,5 cm