84. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)
Holdas este Matlárházán, 1900 körül
olaj, vászon
21*35,5 cm
j.n. h.o.: hagyatéki pecsét, kiállítási cédula és gyűjteményi lajstromszám, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Telepy Károly festőművész kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Társaság Szalonja, 1907. február, (kat. 113.)