280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Napos délelőtt 1961

330. Kőrösy Lajos (Biharkeresztes, 1910 - )

Napos délelőtt 1961

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Kőrösy L. 961