280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Dunamenti táj

329. Szervánszky Jenő (Cegléd, 1906 - Budapest, 2005)

Dunamenti táj

olaj, farost

34*49 cm

j.j.l.: Szervánszky