305. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)
Tisztás a dombon
olaj, farost
60*80 cm
j.j.l.: Csáki - Maronyák J., h.o.: Csók Galéria kiállítási cédula, eredeti számlájával