280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Falusi utcarészlet

237. Pállya Carolus (Budapest, 1875 - Újpest, 1948/50)

Falusi utcarészlet

olaj, fa

16*26,5 cm

j.j.l.: Pállya Carolus, keret sérült