280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Fények az erdőben

162. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)

Fények az erdőben

olaj, karton

20,5*33 cm

j.j.l.: Pállik Béla