294. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)
Pleinair tanulmány, 1905
olaj, vászon
80*110,5 cm
j.b.l.: Frim Ervin, h.o.: kiállítási cédula: Nemzeti Szalon őszi kiállítás, Kiállítva: A Nemzeti Szalon Őszi - és Szenes Fülöp arckép – kiállítása, Budapest, 1905. (kat. 153. Pleinair tanulmány, olajf. 300 Korona)