323. Berényi Margit, Vágó Gáborné (Lugos, 1900 - Szeged, 1945)
Parkrészlet háttérben a Szent Péter bazilika kupolájával
olaj, vászon kartonra ragasztva
57*44 cm
j.b.l.: V. Berényi M., Róma