280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Parkrészlet háttérben a Szent Péter bazilika kupolájával

323. Berényi Margit, Vágó Gáborné (Lugos, 1900 - Szeged, 1945)

Parkrészlet háttérben a Szent Péter bazilika kupolájával

olaj, vászon kartonra ragasztva

57*44 cm

j.b.l.: V. Berényi M., Róma