307. Magyar festő, 20. sz. eleje
Kora tavasz, 1958
olaj, vászon
63,5*75,5 cm
j.j.l.: Bornemisza Géza 1958, Kiállítva: Bornemisza Géza festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1960. május 28. - június 19. (kat. 12. Kora tavasz, 1958, olaj, 63x75 cm)