280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Teplánszky Sándor
Párizs ítélete, 1936
301. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falusi mulatság, 1949
302. tétel
Halvax Gyula
Kilátás a Badacsonyra, 1965
303. tétel
Feleky György
Tavaszi virágzás, 1919
304. tétel
Csáki - Maronyák József
Tisztás a dombon
305. tétel
Vass Elemér
Folyópart, 1921
306. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kora tavasz, 1958
307. tétel
Péter Mária
Vízparti táj
308. tétel
Szolnay Sándor
Koratavasz, 1941
309. tétel
Halvax Gyula
Balatoni öböl, 1965
310. tétel
Bánovszky Miklós
Szentendrei részlet
311. tétel
Mendlik Oszkár
Hullámzó tenger
312. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisvárosi részlet
313. tétel
Kruis, Ferdinand
Wertheim am Main, 1909
314. tétel
Faragó Géza
Falurészlet, 1907
315. tétel
Rónai Géza
Téli utcarészlet
316. tétel
Tabán télen
317. tétel
Benedek Jenő, id.
Tehenek
318. tétel
Dunakanyar
319. tétel
Francia festő, 20. sz. eleje
Nagyvárosi kikötőrészlet
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS