280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Észak - itáliai festő, 19. sz.
Zsuzsánna
61. tétel
Téli városrészlet templommal és befagyott kanálissal (VÉDETT - NO EXPORT)
62. tétel
Pian, Antonio de
Templombelső alakokkal
63. tétel
Német festő, 19. sz.
Páncélos vitéz
64. tétel
Feszty Árpád
Vitéz arcképe
65. tétel
Templombelső alakokkal
66. tétel
Flamand festő, 19. sz.
Udvarház előtt
67. tétel
Danhauser, Joseph után, 19. sz. második fele
Wallsteint a tölgyfa alá temetik
68. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Pásztorok
69. tétel
Pásztor az állataival
70. tétel
Magyar festő, 19. sz.
Pihenő betyárok
71. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Vadászkutya
72. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Zergék a vízimalomnál
73. tétel
Hazafelé tartó pásztorcsalád
74. tétel
Német festő, 18. sz.
Vadászjelenet
75. tétel
Rylski, Adolf
Kozákok vonulása a sztyeppén
76. tétel
Osztrák vagy magyar festő, 18. sz. első fele
Keresztény és török lovascsata I - II.
77. tétel
Defregger, Franz
A vadász mesél, 1892 (VÉDETT - NO EXPORT)
78. tétel
Marastoni Jakab
Konyhai jelenet
79. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Akolban
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS