280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Lohwag Ernesztin
Domboldal házzal
241. tétel
Csalány Béla
Táj szénaboglyákkal
242. tétel
Mihalovits Miklós
Rabszolgavásár
243. tétel
Komáromi Kacz Endre
Enteriőr földgömbbel
244. tétel
Udvary Géza
Háremben
245. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Álló akt
246. tétel
Spányik Kornél
Árpádházi Szent Erzsébet
247. tétel
Rottmann Mozart
Alamaizsna osztás
248. tétel
Komáromi Kacz Endre
Hölgy enteriőrben
249. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendes délután
250. tétel
Glatter Gyula
Varrogató
251. tétel
Révész Imre
Leány portré
252. tétel
Mayer Alajos
Hölgyek a szalonban zongoránál
253. tétel
Cserna Károly
Holland lány
254. tétel
Glatter Ármin
Olvasó nő
255. tétel
Komáromi Kacz Endre
Hölgy az ablaknál
256. tétel
R. V. jelzéssel
Női portré, 1925
257. tétel
Hilberth Irén, Lám Árpádné
Szőke Kata portréja 1917
258. tétel
Magyar szobrász, 1900 körül
Nyújtózkodó akt
259. tétel
Olasz szobrász, 19. sz. vége
Vénusz
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS