280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Holland lány

254. Cserna Károly (Kunszentmiklós, 1867 - Budapest, 1944)

Holland lány

olaj, vászon

63*50,5 cm

j.b.l.: Cserna Károly, keret nélkül