280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Magyar festő, 19. sz. eleje
Testőr portréja
141. tétel
Barabás Miklós
Női arckép
142. tétel
Szenes Fülöp
Férfi portré, 1914
143. tétel
Francia festő, 1800 körül
Nemes úr portréja
144. tétel
Diogenész, 1889
145. tétel
Olasz szobrász, 19. sz. vége
Keresztelő Szent János
146. tétel
Guttemberg
147. tétel
Bareau, Georges
Vox Pacis, 1894
148. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. eleje
Antikizáló nőalak VÉDETT - NO EXPORT
149. tétel
Francia szobrász, 19. sz. első fele
Vénusz és Ámor - szoborpár VÉDETT - NO EXPORT
150. tétel
Pán medvebocsokkal
151. tétel
Schrotta János
Magvető
152. tétel
Beszédes János László
Parasztember korsóval
153. tétel
Bikát letaglózó
154. tétel
Bányász portré
155. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. második fele
II. János Pál pápa
156. tétel
Köllő Miklós
Petőfi Sándor
157. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Árnyas kertrészlet
158. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Őszi erdőrészlet patakkal
159. tétel
Kúria látképe
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS