280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szent Pantaleimon

24. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Szent Pantaleimon

olaj, fa

21*17 cm

kiotban, réz intarzia, sérült, (Szent Penteleimon)