280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli táj 1901

184. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Téli táj 1901

olaj, fa

19,5*28,5 cm

j.b.l.: Pörge Gergely 901