280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Leány a mezőn

229. Bruck Hermina (Pest, 1865 - Budapest, 1944)

Leány a mezőn

olaj, karton

12*16 cm

j.b.l.: Bruck Hermina