280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Feleltetés, 1922

362. Zórád Géza (Temesvár, 1890 - Budapest, 1969)

Feleltetés, 1922

akvarell, tus, papír

245*195 mm

j.b.l.: Zórád Géza 922