142. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Női arckép
olaj, vászon
103,5*79 cm
j.b.l.: Barabás, Grill Gergely aukciós cédula, Aukció: Művészeti Aukciók és Kiállítások, III. Nagy művészeti aukció Budapest, Nemzeti Szalon, 1947. november, (kat. 11. Barabás Miklós: Női arckép, olaj, v., 105x79 cm, jelezve)