280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tanulmány Az ítélet előtt című kompozícióhoz, München, 1889 körül

286. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)

Tanulmány Az ítélet előtt című kompozícióhoz, München, 1889 körül

olaj, vászon

35,5*52 cm

j.n. h.o.: kiállítási cédula, Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Eisenhut Ferenc hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1903. október 1. - ? (kat. n.) Aukció: Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum), III. Művész