286. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)
Tanulmány Az ítélet előtt című kompozícióhoz, München, 1889 körül
olaj, vászon
35,5*52 cm
j.n. h.o.: kiállítási cédula, Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Eisenhut Ferenc hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1903. október 1. - ? (kat. n.) Aukció: Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum), III. Művész