280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Búcsú csók, 1909 körül

281. Fáy Dezső (Budapest, 1888 - Budapest, 1954)

Búcsú csók, 1909 körül

olaj, karton

27*22 cm

j.j.l.: Fáy Dezső, Feltehetően kiállítva: A Művészház Téli kiállítása, Budapest, 1910. november (kat. 49. Búcsú csók, 100 Korona)