21. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)
Velencei Szent Márk székesegyház a bronz lovakkal
olaj, vászon kartonra ragasztva
34*25 cm
j.j.k.: Venezia Háry Gy.