253. Varia aukció > Női portré (Jolán)

253. Varia aukció [ARCHÍV]

37. Rudnay Gyula (Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957)

Női portré (Jolán)

olaj, vászon

70*56,5 cm

j.j.l.: Rudnay

restaurált