1626. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)
Cigány fiú (Kalapos legényke)
olaj, vászon
49,5*39,5 cm
j.j.f.: Kunffy
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (kat. 123.)