1733. Szalmás Béla (Kassa, 1908 - Budapest, 1961)
Önarckép, 1939
olaj, rétegelt lemez
39,5*30 cm
j.j.l.: Szalmás Béla 939
sérült, Feltehetően kiállítva: Szalmás Béla festőművész kiállítása, Budapest, Fényes Adolf terem, 1954. március 27 - április 17. (kat. 1.)