263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Szépszemű modell" (A művész felesége)

1796. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

"Szépszemű modell" (A művész felesége)

olaj, karton

54,5*39,5 cm

j.j.l.: Kunffy; ho. autográf felirat