263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "A következő 25. évre"

1983. Óvári László (Nyíregyháza, 1926 - Budapest, 1988)

"A következő 25. évre"

olaj, vászon

90*130 cm

j.n., ho.: a művész feleségének eredetiségigazolásával