263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Zsinagóga

1982. Jakovits József (Budapest, 1909 - Budapest, 1994)

Zsinagóga

olaj, vászon

81*96 cm

j.n., ho.: ajándékozási felirat 1971