1835. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)
Piros ruhás lány
olaj, vászon
63*50 cm
j.b.l.: Hranitzky
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (77. kép)