263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Önarckép, 1932

1734. Dettár György, Détári (Mezőhegyes, 1892 - Budapest, 1951)

Önarckép, 1932

olaj, vászon

75*56 cm

j.b.l.: Détári Dettár György 1932