1766. Ferkai Jenő (Budapest, 1877 - Budapest, 1963)
Városrészlet, 1937
olaj, vászon
54*61 cm
j.j.l.: 19 FJ. 37
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. (67. kép)