1811. Illés Antal (Szolnok, 1872 - USA, 1911)
Mexikói táncoslány, 1900 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
71,5*31 cm
j.j.f.: Illés A.
Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Őszi tárlata és Illés Antal hagyatéki kiállítása, Budapest, 1912.