263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Merengő, 1930

1800. Dudosits Jenő (Pándorfalva, 1900 - ?)

Merengő, 1930

olaj, vászon

110,5*90 cm

j.j.l.: Dudosits Jenő 1930

keret nélkül