261. 19. századi és modern festmények > Vízpart alakokkal, 1926

343. Schadl János (Keszthely, 1892 - Tata, 1944)

Vízpart alakokkal, 1926

olaj, karton

42*48 cm

j.b.l.: S. J. 926