320. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)
Szentendrei részlet, 1934 körül
olaj, vászon
54,5*69 cm
j.j.l.: Körmendy
feltehetően kiállítva: A Munkácsy Céh VIII. Reprezentatív kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1935. március 30-április 14. (kat. 146.)