261. 19. századi és modern festmények > Szentendrei részlet, 1934 körül

320. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Szentendrei részlet, 1934 körül

olaj, vászon

54,5*69 cm

j.j.l.: Körmendy

feltehetően kiállítva: A Munkácsy Céh VIII. Reprezentatív kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1935. március 30-április 14. (kat. 146.)